Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  602 362 145

Opinie

Grzegorz R., 24 marca 2020

Firma Bud-Meg godna polecenia, Pani Magda w stu procentach wie jak zająć się wykonaniem zleconego projektu. Obecnie mieszkamy za granicą a dom powstaje pod okiem Pani Magdy co jest dogodnym rozwiązaniem, do tego szereg kontaktów Pani Magdy zaoszczędziło nam czasu przy wyborze architekta, kierownika budowy i innych niezbędnych wykonawców. Zapraszam dom można obejrzeć za pośrednictwem Pani Magdy.


Aleksandra K., 17 marca 2020
Jeżeli chcesz wybudować własny dom, ale myśl o podjęciu ryzyka "rekrutacji" osobnej ekipy na każdy z etapów napawa Cię lękiem, to wybór fimry BUD-MEG jest strzałem w dziesiątkę. Firma oferuje swoją pomoc począwszy od prac ziemnych, aż do stanu pod klucz. Ekipa muraczy nie tylko pracuje, ale również myśli koncepcyjnie i służy dobrą radą. Ponadto zostawiają po sobie ład i porządek, co na budowach jest rzadko spotykane. Dekarze - mistrzowie świata. Dach położony niczym "od linijki" co przy płaskiej ceramicznej dachówce nie jest takie proste. Elektryka również bez zastrzeżeń. Jakiekolwiek drobne problemy rozwiązywane są w miare możliwości od ręki. Gdyby nie firma BUD-MEG, to raczej postawilibyśmy na "gotowca", nie zdecydowalibyśmy się na budowę domu. 


Ola K., 28 lutego 2019
Na specyficznym rynku usług budowlanych trudno spotkać firmę z tak profesjonalnym podejściem do klienta (nawet tego najbardziej wymagającego). Życzyłabym sobie z każdym wykonawcą tak udanej współpracy.


Dariusz W., 28 lutego 2019
Firma na medal. Solidna, rzetelna, słowna i terminowa a do tego super kontakt z panią Magdą. To wszystko sprawia że budowa domu jest przyjemnością


Henryk P., 26 lutego 2019

Dom trzeba budować samemu co szybko prowadzi do zawału albo zlecić firmie. Wybrałem Panią Magdę i firmę Bud-Meg. Wykonała to, na co się umówiliśmy, rzetelnie, prace zostały wykonane starannie a to jest najważniejsze, Mieliśmy dobry kontakt, telefony odbierała zawsze, zmiany w projekcie zawsze były konsultowane, na budowie był porządek. Troski i nadzoru inwestora nic nie zastąpi, ale gdy czuwa Pani Magda można być spokojnym o końcowy wynik, Polecam firmę Bud-MEG.


M. L., 10 lutego 2019
Firma godna polecenia. Wszystkie prace wykonywane w terminie, z dobrych materiałów i w rozsądnej cenie. Absolutnie nie bylibyśmy w stanie ogarnąć kupowania samodzielnie wszystkich materiałów i odbierania dostaw (chyba ze ktoś z nas zwolniłby się z pracy). Pani Magda wszystko załatwia. Zdecydowaliśmy się na wykonanie prac do stanu deweloperskiego. SSZ bez zastrzeżeń. Lecimy dalej jak tylko pogoda pozwoli.


Ewa G., 28 września 2017
Serdecznie polecam firmę BUD-MEG! Pani Magda jest wspaniałą i cierpliwą osobą, która zawsze służy fachowymi radami. Wszystkie prace wykonywane są solidnie i bez zastrzeżeń. Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą wybudować swój wymarzony dom:-)


Zulejka M., 27 września 2017
BUD-MEG Domy Jednorodzinne Magdalena Perdas to firma, której zaufaliśmy powierzając budowę naszego wymarzonego domu i nie żałujemy. Świetni fachowcy i profesjonalne podejście do klienta. Żadne z naszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Uczciwość i rzetelność. Z przyjemnością polecamy :)


K. R., 4 kwietnia 2017
Chciałabym bardzo serdecznie polecić wszystkim firmę BUD-MEG. Pani Magda posiada ogromną wiedzę i zawsze służy dobra rada i pomocą. Baliśmy się budowy domu, ponieważ przebywamy za granicą i nie wiedzieliśmy czy możemy zaufać jakiejkolwiek firmie, ale Pani Magda przekonała nas, że wszystkiego dopilnuje i wywiązuje się z tego w 100 %. Dlatego tez zdecydowaliśmy się kontynuować współpracę przy wykończeniu. Firma oferuje zawsze parę opcji do wyboru, jeśli chodzi o materiały i każdy na pewno znajdzie cos odpowiedniego dla siebie. Dostaliśmy bardzo dokładna wycenę każdego etapu prac i zawsze mieściliśmy się w budżecie. Jakość usługi jest bardzo wysoka ( po skończonym stanie surowym otwartym sprawdziliśmy ściany i wymiary zgadzały się praktycznie, co do milimetra). Również zaangażowanie Pani Magdy jest ogromne. Z opowiadań sąsiadów wiemy, że potrafiła przebywać na budowie od rana do wieczora i wszystkiego pilnować. Zawsze informuje nas na bieżącą o pracach, jakie są wykonywane plus dostajemy bardzo dużo zdjęć. Naprawdę polecam!!! Po więcej informacji proszę pisać na prv.


Marta P. 21 października 2016
Można rzecz, że jestem szczęściarą, że przez przypadek poznałam właścicielkę firmy Bud-Meg, ta osoba urzekła mnie swoją wiedzą, miłą obsługą, przyjemnym słowem, korzystamy z usług firmy, która zajmuje się wykonaniem budowy naszego domu od stanu zero do stanu developerskiego. Zaczęliśmy współpracę 29.02.2016, w tej chwili realizacja umowy dobiega końca. Obsługa 100% pozytywna, wszystko w terminie, bezproblemowo, miło, sympatycznie, fachowo, nie ma mowy żeby mi przeszło przez myśl mam już dosyć budowy tego domu, firma BUD MEG czuwa nad wszystkim, rzetelnie i fachowo, budowa bez stresu, wysoka jakość. Polecam serdecznie i gorąco kontakt i obsługę z tak przesympatyczna osobą jaką jest p. Magda właścicielka firmy. Współpracuje z rzetelnymi i sympatycznymi wykonawcami poszczególnych etapów budowy, a przede wszystkim wysokiej jakości fachowcami i osobami, które zapewniają ład, czystość i porządek na budowie. Serdeczne podziękowania dla szefa ekipy murarskiej Konrada i elektryka Adama. Zapraszam zainteresowane osoby do oględzin efektów budowy domu. Pani Madzia, to anioł, który zrealizował nasze marzenia. Bardzo dba o Klienta, służy pomocą o każdej porze. Budowa domu, tylko i wyłącznie z firmą BUD-MEG:-);-);)Gwarancja wysokiej jakości wykonania i obsługi.”


Adam K. 27 września 2016
„Gorąco polecam! Ekipa rzetelnych profesjonalistów, żadnych zastrzeżeń ani do terminowości, ani do jakości wykonanych prac nie wnosiłem ani ja jako inwestor, ani mój kierownik budowy. Szczególne podziękowania za bezstresową budowę należą się Pani Magdzie i szefowi murarzy Panu Konradowi. Podsumowując: sprawnie, szybko, profesjonalnie, czysto i niezbyt drogo zainteresowanych zapraszam do obejrzenia budowy.”


Justyna B. 27 marca 2015
Firma BUD-MEG to profesjonaliści w każdym tego słowa znaczeniu. W tracie realizacji wprowadziłam kilku zmian w projekcie. Firma BUD-MEG udzieliła mi kliku ważnych wskazówek, dzięki którym zamierzony cel mogłam uzyskać małym kosztem. Dzięki tej firmie, moja budowa przebiegła sprawnie i bezstresowo. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia za parę miesięcy przy pracach wykończeniowych. Pozdrawiam