Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  602 362 145

Opinie

Henryk P., 26 lutego 2019

 Dom trzeba budować samemu co szybko prowadzi do zawału albo zlecić firmie. Wybrałem Panią Magdę i firmę Bud-Meg. Wykonała to, na co się umówiliśmy, rzetelnie, prace zostały wykonane starannie a to jest najważniejsze, Mieliśmy dobry kontakt, telefony odbierała zawsze, zmiany w projekcie zawsze były konsultowane, na budowie był porządek. Troski i nadzoru inwestora nic nie zastąpi, ale gdy czuwa Pani Magda można być spokojnym o końcowy wynik, Polecam firmę Bud-MEG.


M. L., 10 lutego 2019

Firma godna polecenia. Wszystkie prace wykonywane w terminie, z dobrych materiałów i w rozsądnej cenie. Absolutnie nie bylibyśmy w stanie ogarnąć kupowania samodzielnie wszystkich materiałów i odbierania dostaw (chyba ze ktoś z nas zwolniłby się z pracy). Pani Magda wszystko załatwia. Zdecydowaliśmy się na wykonanie prac do stanu deweloperskiego. SSZ bez zastrzeżeń. Lecimy dalej jak tylko pogoda pozwoli.


Ewa G.,  28 września 2017

Serdecznie polecam firmę BUD-MEG! Pani Magda jest wspaniałą i cierpliwą osobą, która zawsze służy fachowymi radami. Wszystkie prace wykonywane są solidnie i bez zastrzeżeń. Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą wybudować swój wymarzony dom:-)


Zulejka M.,  27 września 2017

BUD-MEG Domy Jednorodzinne Magdalena Perdas to firma, której zaufaliśmy powierzając budowę naszego wymarzonego domu i nie żałujemy. Świetni fachowcy i profesjonalne podejście do klienta. Żadne z naszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Uczciwość i rzetelność. Z przyjemnością polecamy :)


K. R., 4 kwietnia 2017

Chciałabym bardzo serdecznie polecić wszystkim firmę BUD-MEG. Pani Magda posiada ogromną wiedzę i zawsze służy dobra rada i pomocą. Baliśmy się budowy domu, ponieważ przebywamy za granicą i nie wiedzieliśmy czy możemy zaufać jakiejkolwiek firmie, ale Pani Magda przekonała nas, że wszystkiego dopilnuje i wywiązuje się z tego w 100 %. Dlatego tez zdecydowaliśmy się kontynuować współpracę przy wykończeniu. Firma oferuje zawsze parę opcji do wyboru, jeśli chodzi o materiały i każdy na pewno znajdzie cos odpowiedniego dla siebie. Dostaliśmy bardzo dokładna wycenę każdego etapu prac i zawsze mieściliśmy się w budżecie. Jakość usługi jest bardzo wysoka ( po skończonym stanie surowym otwartym sprawdziliśmy ściany i wymiary zgadzały się praktycznie, co do milimetra). Również zaangażowanie Pani Magdy jest ogromne. Z opowiadań sąsiadów wiemy, że potrafiła przebywać na budowie od rana do wieczora i wszystkiego pilnować. Zawsze informuje nas na bieżącą o pracach, jakie są wykonywane plus dostajemy bardzo dużo zdjęć. Naprawdę polecam!!! Po więcej informacji proszę pisać na prv.


Jesteśmy partnerem

z500

(budowa domu – stan developerski, projekt Dom przy Przyjemnej 3 Bis)

„Gorąco polecam! Ekipa rzetelnych profesjonalistów, żadnych zastrzeżeń ani do terminowości, ani do jakości wykonanych prac nie wnosiłem ani ja jako inwestor, ani mój kierownik budowy. Szczególne podziękowania za bezstresową budowę należą się Pani Magdzie i szefowi murarzy Panu Konradowi. Podsumowując: sprawnie, szybko, profesjonalnie, czysto i niezbyt drogo zainteresowanych zapraszam do obejrzenia budowy.”

Adam K.

(budowa budynku usługowego, projekt Z32 ze zmianami)